Balola Sopot - Makijaż, Celulit, Odchudzanie, Lifting, Pedicure

Razem
Celebrujmy piękno

OTWÓRZMY SIĘ
NA PIĘKNO


Terapie Manualne

Terapie Manualne

Terapie manualne to zaawansowane i głębokie techniki mięśniowo-powięziowe w pracy z obszarem twarzy, szyi i dekoltu o działaniu korygującym, odmładzającym i stymulującym. Do rodzajów technik dostępnych w naszym gabinecie możemy zaliczyć Kobido, Facemodeling czy Zoga Face Integracion. Z powodzeniem są wspierane przez kinesyologytaping biografia-estetyczny.
Diagnostyka Cery

Diagnostyka Cery

Konsultacja Kosmetologiczna wraz z diagnostyką cery, jest nieodłącznym elementem każdego zabiegu, żeby dopasować zabiegi do potrzeb skóry i oczekiwań klienta.
Zabiegi urządzeniami Hi-Tech

Zabiegi urządzeniami Hi-Tech

Najnowocześniejsze urządzenia w służbie piękna
Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Podczas pierwszej wizyty w gabinecie przeprowadzamy darmową konsultację z diagnozą skóry, podczas której kosmetolog ustala kondycję skóry i proponowany plan zabiegowy. Systematyczna pielęgnacja pozwala osiągnąć najlepsze efekty. Szeroka oferta pozwala dobrać najbardziej efektywne zabiegi w zależności od potrzeb skóry.
ZABIEGI NA CIAŁO

ZABIEGI NA CIAŁO

Zabiegi na ciało, które poprawią kondycję Twojej skóry. Oczyszczenie, ujędrnienie, redukcja tkanki tłuszczowej lub skuteczna pomoc w walce z cellulitem.
Przedłużanie rzęs i wizaż

Przedłużanie rzęs i wizaż

Każda okazja jest dobra, żebyś wyglądała pięknie
Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Zaoszczędź czas i wyglądaj pięknie przez wiele dni
Manicure i Pedicure

Manicure i Pedicure

Zabiegi pielęgnacyjne dla stóp i dłoni
Podologia

Podologia

Profilaktyka i leczenie stóp
Depilacja

Depilacja

Laser lub usuwanie owłosienia woskiem
Zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek

Często na naszym ciele zauważamy drobne,  wyraźne czerwone pajączki. To nic innego jak trwale rozszerzone naczynia krwionośne. Wpływ na rozszerzanie naczyń krwionośnych ma wiele czynników. W większości są one niezależne od nas, ale mamy wpływ na to, jak to dalej będzie wyglądało na naszej skórze. Z powodzeniem możemy je usunąć laserem i cieszyć się skórą bez czerwonych "nitek".

RAZEM
MOŻEMY WIĘCEJ

Umów się na bezpłatną konsultację w naszym salonie. Nasi eksperci sprawdzą stan Twojej skóry i doradzą najskuteczniejsze zabiegi.