Balola Sopot - Kosmetyki: Filorga, Arosha, Neostrata, Xylogic

Razem
Celebrujmy piękno

ESENCJA
PIĘKNA


NASZE KOSMETYKI

Preparaty do pielęgnacji dobraliśmy mając na uwadze przede wszystkim ich potwierdzoną, wyjątkową skuteczność zapewnioną poprzez innowacyjne formuły w nich zastosowane. Kosmeceutyki dostępne w salonie należą do ścisłej światowej czołówki środków kosmetologicznych.
Image skincare

IMAGE Skincare powstała  w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. To amerykańska marka medyczna stworzona przez ludzi z pasją.

Kilka informacji o Image Skincare

Założycielami Image Skincare są Pani Janna Ronert i jej mąż doktor Marc Ronert. Ich założeniem było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka. W tym wypadku możemy mówić o pełnej kuracji, bo oprócz skutecznych zabiegów dopełnieniem ich jest pielęgnacja domowa. Są to zabiegi, które można bezpiecznie wykonywać cały rok, mimo wysokich stężeń peelingów chemicznych. Marce tej zaufali lekarze, specjaliści medycyny estetycznej, właściciele gabinetów i ośrodków SPA. Najważniejszy argument to przede wszystkim to, że zabiegi dają szybkie i długotrwałe rezultaty w opóźnianiu procesów starzenia i w walce z ich pierwszymi oznakami. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie zawierają parabenów, sylikonów, sztucznych barwników i kompozycji zapachowych, bazują tylko na wyselekcjonowanych skarbach natury, czyli głównie na składnikach pochodzenia roślinnego.

Lycon Balola Sopot

Lycon jest marką, która jest liderem wśród wosków do depilacji pochodzącą z Australii. Ceniony za wysoką jakość, aromatyczne zapachy na bazie naturalnych składników aloesu, rumianku, lawendy i wysokiej jakości żywicy oraz wosku pszczelego. Specjalnie opracowana receptura wosku posiada właściwości odżywczo-regenerujace, pozostawiając skórę delikatną i gładką w dotyku. Woski Lycon cechuje elastyczność oraz efektywność w usuwaniu nawet najkrótszych włosów (1mm). Szeroka gama produktów LYCON sprosta oczekiwania każdego klienta, gdyż w ofercie znajdziemy różne rodzaje   wosków twardych HOT WAX, miękkich STRIP WAX oraz Laycojet (doskonały dla wrażliwych obszarów depilacji brazylijskiej czy twarzy). 

Hiszpańska marka kosmetyki profesjonalnej. Lider i specjalista w tworzeniu zaawansowanych technologicznie, innowacyjnych i bezpiecznych w stosowaniu preparatów wykorzystywanych w zabiegach estetycznych, takich jak koktajle do mezoterapii na bazie czystego kwasu hialuronowego MESOHYAL, peelingi chemiczne czy pozabiegowe regeneracje. Założycielami firmy sa farmaceuci, którzy swoje patenty i produkty najwyższej jakości potwierdzają szeregiem badań naukowych.

Environ to przebadana naukowo filozofia pozwalająca na najlepszą pielęgnację i ochronę. Jako pierwsza marka została określona mianem „marka kosmeceutyczna”, ponieważ produkty Environ posiadają właściwości farmaceutyczne i są opracowywane na podstawie badań naukowych i medycznych w Laboratorium Tretin-Care w Kapsztadzie. Do produkcji kosmeceutyków Environ używa się tylko najwyższej jakości składników: stężonych witamin A, E i C, peptydów i szeroką gamę antyutleniaczy. Założycielem marki jest szef Uniwersytetu w Cape Town (jednostka rozszczepu wargi i podniebienia), kardiochirurg, chirurg plastyk doktor Desmond Fernandes (RPA). Rownolegle z praktyką chirurga plastyka, prowadzi intensywne badania kliniczne nad zwalczaniem oznak starzenia się skóry (photoaging).
„Wierzymy, że piękno, to znacznie więcej, niż tylko powierzchnia naszej skóry.”

Retix.C to intensywna i kompleksowa terapia złuszczająca oraz anti-aging.

Zabieg wykorzystuje synergistyczne działanie 3 składników: retinol 4%, witamina C 8% oraz kompleks antyoksydantów 30%.

Retinol jest czystą formą witaminy A, która jest jedną z najskuteczniejszych składników czynnych stosowanych w rewitalizacji skóry. W kuracji mamy doczynienia z retinolem w postaci stabilnego i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix, który wykazuje wydłużoną i zwiększoną penetrację w głąb skóry, przy jednoczesnym zminimalizowaniu stężenia. Zabieg ma na celu stymulację odnowy komórkowej, złuszczanie martwego naskórka, intensywne rozjaśnienie, odświeżenie i wygładzenie struktury skóry. Kuracja redukuje rownież niedoskonałości powstałe na naszej skórze wraz z biegiem czasu (drobne zmarszczki, zaskórniki, przebarwienia). Dodatkowo ma działanie nawilżające poprzez wzmocnienie bariery ochronnej skóry i zapobieganiu utracie wody z naskórka. EFEKT ? Skóra juz po pierwszym zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, rozświetlona, jednolita i napięta, a zmarszczki mniej widoczne.

Balola Sopot Arosha

Arosha to marka, której preparaty są stworzone wyłącznie do pracy z ciałem. Zabiegi AROSHA zalecane są do leczenia cellulitu, redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, modelowania i wyszczuplania sylwetki oraz ujędrniania i nawilżania skóry.

Flagowym produktem linii AROSHA, są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki by owijać ciało narodziła się z potrzeby modelowania sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”.