Makijaż permanentny – Balola Sopot

Razem
Celebrujmy pięknoMakijaż permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny to jedna z pasji naszej lingeristki i kosmetologa Kasi. Kasia jest bardzo skrupulatna, dokładna i precyzyjna, a te trzy cechy to gwarancja pięknego, trwałego makijażu permanentnego. Większość naszych klientek decydujących się na makijaż permanentny umawia się na zabieg z polecenia, a to chyba najlepsza reklama. W cenie zabiegu są dwie wizyty – wykonanie makijażu permanentnego i dopigmentowanie. Dopigmentowanie to zabieg konieczny, który wykonuje się nie szybciej niż po upływie 1 miesiąca. Po takim czasie skóra się wygoi, a lingeristka będzie mogła uzupełnić barwnik, ponieważ każda skóra inaczej go absorbuje.

Kształt, kolor i inne cechy makijażu permanentnego Kasia ustali z Państwem przed rozpoczęciem zabiegu. Zdajemy sobie sprawę jak istotnym elementem jest ustalenie precyzyjnie oczekiwanego efektu i Państwa gustu, dlatego rezerwujemy na taką wizytę dużo czasu, aby wszystko dokładnie ustalić i zapewnić Państwu komfort. Oferujemy makijaż permanentny brwi wykonywany techniką włoskową, cieniowania lub microblanding. W zależności od oczekiwań klientki – łączymy także te metody makijażu permanentnego brwi ze sobą. Jesteśmy zdania aby makijaż permanentny jak najbardziej był zbliżony do naturalnego. Kasia wykonuje także makijaż permanentny w postaci kresek dekoracyjnych na powiece lub kresek zagęszczających linię rzęs, a także makijaż ust. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje jeżeli chcielibyście Państwo ustalić więcej szczegółów i dowiedzieć się co jest możliwe do zrealizowania.

Poniżej zdjęcia niektórych makijaży permanentnych wykonanych przez Kasię w Baloli.

Before_permanent_make_upAfter_permanent_make_up

Makijaż permanentny Permanent Make-up

Makijaż permanentny Balola

Makijaż permanentny Balola

W ODPOWIEDZI
NA TWOJE POTRZEBY

Różnorodność problemów oraz stopni ich intensywność wpływa na wybór rodzaju terapii, ilość niezbędnych do wykonania zabiegów oraz jej cenę.