Makijaż permanentny – Balola Sopot

Razem
Celebrujmy pięknoMakijaż permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny to jedna z pasji naszej lingeristki i kosmetologa Martyny i Marty. Obie są bardzo skrupulatne, dokładne i precyzyjne, a te trzy cechy to gwarancja pięknego, trwałego makijażu permanentnego. Większość naszych klientek decydujących się na makijaż permanentny umawia się na zabieg z polecenia, a to chyba najlepsza reklama.

Kształt, kolor i inne cechy makijażu permanentnego przez lingeristkę będzie z Państwem ustalony przed rozpoczęciem zabiegu. Zdajemy sobie sprawę jak istotnym elementem jest ustalenie precyzyjnie oczekiwanego efektu i Państwa gustu, dlatego rezerwujemy na taką wizytę dużo czasu, aby wszystko dokładnie ustalić i zapewnić Państwu komfort. Oferujemy Państwu najnowszą na rynku metodę. Oto parę słów na jej temat:

Metoda pixel polega na precyzyjnym kropkowaniu naskórka pod odpowiednim kątem. Dzięki tej nowoczesnej metodzie, lingeristka jest w stanie indywidualnie dobrać styl i charakter brwi np. brwi ombre, rasowe czy pudrowe.

W cenie zabiegu wliczone jest pierwsze dopigmentowanie. Kolejne dopigmentowanie (do roku czasu) oferujemy za połowę ceny.

Odpowiedni kształt brwi diametralnie zmieni wyraz Twojej twarzy. Nada jej mnóstwo uroku i pogody. Rzadko można uzyskać idealny kształt brwi samą depilacją, szczególnie kiedy wykonujemy ją samodzielnie. Brwi możemy idealnie wpasować w nasz indywidualny charakter i osobowość. Wyrazista oprawa oka jest najważniejszym punktem naszej twarzy. Trwale zarysowany kształt brwi odejmie Ci zmartwień i doda kilka minut przy codziennym makijażu. Zadbaj o estetyczny wygląd swoich brwi i poddaj się specjalistce od makijażu permanentego.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje jeżeli chcielibyście Państwo ustalić więcej szczegółów i dowiedzieć się co jest możliwe do zrealizowania.

 

 

 


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hooondalv/ftp/balola/wp-content/plugins/simple-fields/functions.php on line 1685

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hooondalv/ftp/balola/wp-content/plugins/simple-fields/functions.php on line 1685

W ODPOWIEDZI
NA TWOJE POTRZEBY

Różnorodność problemów oraz stopni ich intensywność wpływa na wybór rodzaju terapii, ilość niezbędnych do wykonania zabiegów oraz jej cenę.