Zabiegi na twarz – Balola Sopot

Razem
Celebrujmy pięknoZabiegi na twarz

KOSMETYKA TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Kosmetyka twarzy, szyi i dekoltu w bogatej ofercie aby dopasować zabieg idealny dla Państwa skóry.

EXUVIANCE PIĘKNE OCZY

Zabieg na okolicę oczu z delikatnym peelingiem kwasowym i masażem. Rozjaśnienie i rozświetlenie skóry wokół oczu, redukcja cieni i oznak zmęczenia. Przywraca młodość, blask i jędrność.

EXUVIANCE AMERICAN DREAM

Energetyczny zabieg odżywczy dla skór wymagających kompleksowej kuracji wspomagającej walkę z oznakami upływającego czasu. Zabieg z łagodnym ale intensywnym peelingiem.

EXUVIANCE SKÓRA W BLASKU ZDROWIA

Odżywczy koktajl dla skóry najbardziej wymagającej. Preparaty złuszczające, nawilżające oraz normalizujące pracę skóry sprawią, że pozostanie ona w doskonałej kondycji i zachowa równowagę zdrowotną.

EXUVIANCE TERAPIA DLA SKÓRY NACZYNIOWEJ

Skóra naczyniowa to jedna z najtrudniejszych skór i wymaga intensywnej pielęgnacji rumienia i reaktywności. Silnie odżywcze i ochronne koktaje intensywnie pielęgnują skórę wrażliwą i reaktywną na warunki atmosferyczne.

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Elementarne przygotowanie skóry do innych zabiegów aby efekty były korzystniejsze.

PEEL & GO

Zabieg z użyciem 40% kwasu glikolowego po którym bezpiecznie możemy wrócić do codziennych obowiązków. Skóra jest oczyszczona i odświeżona bez efektu łuszczenia się skóry.

C-BOMB

Zabieg z witaminą C w najwyższym stężeniu 30%, działanie roświetlająco-nawilżające.

HYDRA COMFORT

Zabieg o działaniu głęboko nawilżającym.

O2 LIFT

Zabieg dotleniająco-nawilżający dla skóry.

RETIX C.

Kompleksowa terapia złuszczająca i anti-aging z retinolem 4%, witaminą C 8% i antyoksydantami 30%.

EMERGENCY

Ważna okazja, „wielkie wyjście”, niespodziewane przyjęcie – to zabieg idealny dla zabieganych i spóźnionych aby dać szybki ratunek swojej skórze.

MASAŻ TWARZY

Wspaniały relaks do zabiegu.

TERAPIA DLA SKÓRY DOJRZAŁEJ

Kwas salicylowy połączony z Jessnerem - zabieg intensywnie złuszczający przeznaczony dla skór z głębokimi zmarszczkami i przebarwieniami, ale też trądzikowych. Terapia oparta na skutecznych składnikach aktywnych. Najnowocześniejsze rozwiązanie łączące złuszczanie, regulację, ochronę antyoksydacyjną oraz stymulację odnowy komórkowej.

YOUNG SKIN

Zabieg mieszanką kwasową Jessner (zmodyfikowany) - jeśli czujesz, że Twoja skóra potrzebuje silnego złuszczania, odnowy, oczyszczenia i odświeżenia.

OXYBRAZJA

Oxybrazja to peeling wodno-tlenowy. Duża chłodna i kojąca dawka odświeżenia i nawilżenia dla naszych zmęczonych i szarych skór. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Idealny zabieg dla skór wrażliwych alergicznych i naczyniowych. Zabieg bezpieczny także dla kobiet w ciąży.

HENNA I REGULACJA BRWI

Henna i regulacja brwi to podstawowy zbieg, dzięki którym Twoje oczy będą miały idealną oprawę. Podkreśl swoje spojrzenie nadając brwiom i rzęsom głęboki kolor. Po konsultacji dobierzemy kolor najbardziej pasujący do Ciebie i Twoich preferencji. Jeżeli zdecydujesz się na regulację brwi – zrobimy to perfekcyjnie. Umów się na pierwszą wizytę i przekonaj się sama, dlaczego henna i regulacja brwi to podstawowe ABC estetycznego wyrazu Twojej twarzy. Zaufało nam już wiele Pań, a my cieszymy się, kiedy nasze klientki wracają i potwierdzają kolejnymi wizytami swoje zaufanie do nas i naszej pracy.

TRĄDZIK

Trądzik, skóry trądzikowe wymagają uwagi i specjalnego traktowania. Po konsultacji z kosmetologiem proponujemy zabiegi odpowiednio dobrane do stanu skóry. W swojej ofercie mamy zarówno zabiegi z wykorzystaniem urządzeń ale także kosmetyki o potwierdzonej skuteczności w walce z trądzikiem i skórami problematycznymi.

TERAPIA DLA SKÓRY TRĄDZIKOWEJ

Intensywny peeling salicylowy przeznaczony dla skór problematycznych. Wspomaga redukcję łojotoku i leczenie trądziku o dowolnym stopniu nasilenia.

KURACJA PRZECIWTRĄDZIKOWA

Zabieg normalizujący pracę skóry problematycznej, która potrzebuje szczególnej pielęgnacji. Odpowiednia pielęgnacji pozwoli jej na nowo cieszyć się pełnią możliwości.

TERAPIA ZMIAN TRĄDZIKOWYCH

Alternatywna forma leczenia lasterem Mediostar Next.

LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO

Z użyciem Mediostar Next.

FOTOODMŁADZANIE

Zabiegi wygładzania i wybielania z pomocą lasera.

W ODPOWIEDZI
NA TWOJE POTRZEBY

Różnorodność problemów oraz stopni ich intensywność wpływa na wybór rodzaju terapii, ilość niezbędnych do wykonania zabiegów oraz jej cenę.