Depilacja – Balola Sopot

Razem
Celebrujmy pięknoDepilacja

DEPILACJA LASEROWA

depilacja laserowaDepilacja laserowa w Baloli to najbardziej komfortowa depilacja laserowa na rynku. Laser Mediostar Next Pro to najnowocześniejszy laser diodowy niemieckiej produkcji. Jego zaletą jest komfortowe i trwałe usuwanie owłosienia. Najnowsze technologia pozwala na bezpieczne usuwanie owłosienia także latem oraz na skórze opalonej. Idealne rozwiązanie dla każdego, kto skutecznie chce usunąć owłosienie raz na zawsze.

DEPILACJA WOSKIEM

depilacja woskiem LyconDepilacja woskiem Lycon to wysoka jakość. Lycon to lider wśród wosków do depilacji pochodzący z Australii. Jego wysoka jakość to aromatyczne zapachy na bazie naturalnych składników roślinnych i wysokiej jakości żywicy oraz wosku pszczelego. Receptura posiada właściwości silne regenerujące i odżywcze. Skóra po zabiegu zostaje delikatna i gładka bez zbędnych podrażnień. Idealny dla skór wrażliwych i alergicznych.

W ODPOWIEDZI
NA TWOJE POTRZEBY

Różnorodność problemów oraz stopni ich intensywność wpływa na wybór rodzaju terapii, ilość niezbędnych do wykonania zabiegów oraz jej cenę.