AROSHA – Balola Sopot

Razem
Celebrujmy pięknoAROSHA

AROSHA

AROSHA – bandaże drenujące

  • Arosha to nowatorska metoda modelowania sylwetki, ujędrniania ciała oraz walki z cellulitem. Autorskie, ekspresowe programy Arosha oparte są na innowacyjnych formułach oraz składnikach aktywnych. Bandaże Arosha to specjalistyczne produkty, bogate w wysoko skoncentrowane składniki aktywne. Zabieg zawiera dodatkowo peeling oraz masaż ujędrniająco – antycellulitowy.
Arosha Detoxy
350 PLN
  • Zabieg na całe ciało , mający działanie detoksykującę i dotleniające organizm. Zestaw obejmuje peeling złuszczający naskórek , przygotowując tkanki do kolejnych etapów, Oxygen Activ Gel oraz bandaże. Zabieg rekomendowany jako pierwszy , przygotowujący klienta do kolejnych, dobranych zgodnie z potrzebami ciała. Zalecany przed serią zabiegów Arosha bądź jako pojedynczy zabieg w celu oczyszczenia i dotlenienia.
Arosha Adipocel (celulit włóknisty)
280 PLN
  • Zabieg skupiający swoje działanie na problemie jakim jest cellulit włóknisty. W przypadku tego zestawu , substancje zawarte w preparatach maja na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych. Zabieg może być wykonany na różne partie ciała w zależności od potrzeb klienta, ramiona , brzuch i pośladki bądź nogi i pośladki.
Arosha Firming (ujędrniający)
280 PLN
  • Zabieg ten doskonale sprawdzi się jako kuracja po odchudzaniu, ciąży bądź karmieniu piersią. Substancje aktywne uwzględnione w tym zabiegu pomogą modelować sylwetkę, nadadzą skórze sprężystości i nawilżą. Zestaw polecany jako kuracja antystarzeniowa oraz ujędrniająca.
Arosha - zabieg modelujący biust
270 PLN
Arosha Oedemacel (cellulit wodny)
280 PLN
  • Zabieg stworzony do walki z cellulitem wodnym i obrzękami. Aktywne składniki zawarte w tym zestawie mają na celu zwalczyć pierwotne przyczyny powstawania wodnego cellulitu. Zabieg może być wykonany na różne partie ciała w zależności od potrzeb klienta, ramiona , brzuch i pośladki bądź nogi i pośladki.
Arosha Lipofit (na brzuch w płacie)
260 PLN
  • Zestaw produktów dobrany do tego zabiegu ma działanie lipolityczne, intensywnie wyszczuplające. Skupia się na tance w obrębie brzucha aktywując metabolizm, pozwala skutecznie modelować i redukować tkankę tłuszczową okolicy brzucha. Zabieg rozpoczynamy od peelingu, kończąc bandażami nasączonymi preparatami bogatymi w składniki aktywne.
Arosha Detoksy (dodatek do zabiegu)
260 PLN
Arosha Firming (dodatek do zabiegu)
160 PLN
Arosha Oedemacel (dodatek do zabiegu)
160 PLN
Arosha Biust (dodatek do zabiegu)
180 PLN
Arosha Adipocel z kwasem/ampułką (dodatek do zabiegu)
160 PLN
Arosha Lipofit (na brzuch w płacie - dodatek do zabiegu)
150 PLN

RAZEM
MOŻEMY WIĘCEJ

Umów się na bezpłatną konsultację w naszym salonie. Nasi eksperci sprawdzą stan Twojej skóry i doradzą najskuteczniejsze zabiegi.