Balola Sopot o nas - Kosmetolodzy , Fizjoterapeuci, Kosmetyczki

Razem
Celebrujmy piękno


EKSPERCI
W PIELĘGNACJI

O NAS

Balola powstała w odpowiedzi na potrzeby wymagających kobiet. U podstaw idei salonu leżą nasze osobiste doświadczenia i długotrwałe poszukiwania skutecznych rozwiązań kosmetologicznych dla aktywnych kobiet. Rozumiemy, że oczekujesz efektów natychmiast, nie zaś po ostatnim z serii dziesięciu zabiegów. My również. Dlatego stawiamy na urządzenia i dermoceutyki o potwierdzonej skuteczności. Najnowsza technologia stosowana w naszym gabinecie gwarantuje satysfakcję, a zaangażowanie naszego personelu dowodzi, że profesjonalizm może iść w parze z pasją do wykonywanego zawodu. Odwiedź nas i poczuj się piękna.
poznaj nasz zespół

Martyna P.

KOSMETOLOG / LINERGISTKA
  Konkretna, skrupulatna, lubiąca pracę z ludźmi.
Kosmetologiem zostałam z zamiłowania, zawsze interesowały mnie zagadnienia związane z kosmetyką i dermatologią. Realizując swoją pasję skończyłam studia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji na specjalizacji kosmetologia ogólna.
Kieruję się holistycznym podejściem, uwzględniając wszystkie, istotne aspekty dotyczące trybu życia, codziennej pielęgnacji czy problemów zdrowotnych, ponieważ dbanie o skórę nie kończy się na wykonanym zabiegu w gabinecie. Uważam iż tylko dzięki takiemu podejściu osiągniemy trwałe efekty w terapii problemów związanych ze skórą, włosami lub paznokciami i zachowamy je w dobrej kondycji.
W pracy stawiam duży nacisk na wysokie standardy, dobrej jakości kosmetyki, zachowanie wszelkich zasad higienicznej i bezpiecznej pracy, a także na zgrany i profesjonalny zespół.
Prywatnie jestem pasjonatką speedway’a. Lubię aktywnie spędzać czas ćwicząc na siłowni lub jeżdżąc na rowerze. Jestem miłośniczką zwierząt, w szczególności kotów.

Paulina K.

FIZJOTERAPEUTKA/STYLISTKA PAZNOKCI

Ciekawa świata i szukająca nowych wyzwań w życiu z dużą niecierpliwością.

Jestem fizjoterapeutką, której zamarzyło się zgłębić również kolejna dziedzinę, jaką jest kosmetologia. Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i tam poznawałam tajniki masażu i pracy z ciałem. Po przeprowadzce do Trójmiasta zaczęłam pracę w Baloli, a w międzyczasie zostałam szczęśliwą mamą. Chęć rozwoju i nauki rozbudziły się we mnie na nowo, wracam do Teamu po przerwie, z nową energią. Kursy stylizacji paznokci, przedłużania rzęs, pracy nad oprawą oka i laminacji sprawiły, ze złapałam apetyt na „więcej” i tym sposobem dotarłam na Wyższa Szkołę Zdrowia i Urody, w celu kształcenia się w kierunku Kosmetologii.

Prywatnie kocham spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi , spać w namiocie i jeździć konno. Każdy dzień jest szansą na poznanie wspaniałych ludzi , przeżycia kolejnych przygód oraz nauki nowego.

Z ogromna uwagą i starannością zadbam o twoje ciało i pomogę odpocząć także twojej duszy. Sprawimy, że poczujesz się lepiej i miło spędzisz czas.

Ewa K.

KOSMETOLOG

Cechy osobowości: precyzyjna, opanowana, sumienna, delikatna, z pasją i duszą artysty.

Jestem kosmetologiem oraz absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie pozwoliło mi rozwinąć umiejętności w praktyce, jak również zgłębić tajniki ludzkiego organizmu. Kosmetologia to prężnie i dynamicznie rozwijającym się kierunek zatem stwarza możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach. Zainteresowała mnie złożoność procesów starzenia się organizmu oraz zabiegi opóźniające ten proces, dlatego kierując się na studia uzupełniające wybrałam specjalizację – kosmetologia anti-aging. Podejmując tą ścieżkę kształcenia aspektem moim było zdobycie kompetencji oraz umiejętności doboru metod zabiegowych i dzięki nim podchodzę zawsze indywidualnie do potrzeb klienta.

Moja dusza artysty i kierunek, który wybrałam pomagają mi z dbałością o każdy detal cieszyć się z osiągniętych efektów.

W czasie wolnym lubię się odprężyć malując bohomazy najlepiej przy dobrej muzyce.

Moim celem jest osiągnięcie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania i rewitalizacji skóry, a jednocześnie dbanie o komfort i zadowolenie klientów.

Oliwia B.

KOSMETOLOG/TERAPEUTA FACEMODELING
Otwarta, rozmowna i ambitna.
Uwielbiam czerpać dobrą energię od drugiego człowieka i odwdzięczyć się tym samym. Od zawsze interesowało mnie piękno drugiego człowieka.
Profesjonalną przygodę z kosmetologią rozpoczęłam wraz ze studiami na Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy uzyskując stopień magistra kosmetologii. Studia nauczyły mnie, że to co widzimy na zewnątrz może nam rownież pokazać co dzieje się w środku organizmu człowieka. Idąc tym tropem każde spotkanie z naszymi gośćmi rozpoczynam rzetelną konsultacją, na której jestem w stanie stworzyć plan zabiegów oraz pielęgnacji domowej szyty na miarę. W pracy kosmetologa najbardziej lubię to, że najbardziej podstawowe zabiegi potrafią odmienić czyjeś spojrzenie na bardziej pogodne i wyraziste. Podczas każdego zabiegu staram się aby gość czuł relaks i odprężenie- nawet mimo wcześniej wykonanych zabiegów inwazyjnych.  Moją ulubioną dziedziną są zdecydowanie zabiegi przeciwstarzeniowe  szczególnie te z pomocą technologii.
Poza pracą w gabinecie uwielbiam rozwijać się i czerpać inspirację na wszelkich konferencjach i szkoleniach.
Prywatnie uwielbiam żartować i spotykać się z przyjaciółmi. Moją pasją jest taniec oraz podróże, a największym marzeniem kilkumiesięczna podróż po wszystkich kontynentach.
W zaciszu domowym znalazłam  nowe zainteresowanie w postaci pieczenia ciast i innych słodkości :)

Marta S-K.

KOSMETOLOG / PODOLOG / WŁAŚCICIELKA SALONU

Artystyczna dusza, niepoprawna optymistka, perfekcjonistka i estetka – w BALOLI jestem od początku jej istnienia, od niedawna stoję za jej sterami. Znalazłam się tu z potrzeby ciągłego rozwoju, szukania nowych rozwiązań w kosmetologii i medycynie estetycznej. Wychodzę z założenia, że w dzisiejszych czasach stać w miejscu to tak, jakby się cofać…

A nie ma przecież lepszej inwestycji, niż inwestycja w siebie.
W swojej pracy stawiam na zgrany i profesjonalny zespół oraz innowacyjne, ale także skuteczne rozwiązania.  Z wykształcenia jestem Kosmetologiem, Biotechnologiem i Podologiem. Codziennie się spełniam i realizuję wykonując swoją pracę. Każdy przypadek traktuję bardzo indywidualnie i podchodzę do niego holistycznie. Skóra to lustro tego, co dzieje się w naszym organizmie, dlatego tak ważne jest, by zabiegi kosmetologiczne szyły w parze z odpowiednią pielęgnacją domową, a niekiedy nawet z opieką lekarską. Podczas zabiegu poświęcam wiele czasu na edukację, gdyż sam zabieg to nie wszystko. Żeby efekt był trwały, ważna jest współpraca z pacjentem, która jest kluczem do sukcesu.

Prywatnie żona i mama Kazika, a także właścicielka trzech kotów. Wolny czas uwielbiam spędzać z rodziną i przyjaciółmi. Głowę relaksuję tworzeniem kompozycji i wieńców z suszu. Spotkajmy się w Baloli, możemy zacząć od rozmowy.

Agata R.

MENAGER/RECEPCJONISTKA

Jestem osobą zawsze uśmiechniętą, pełną optymizmu, odpowiedzialną, lubiącą wyzwania oraz bardzo dobrze zorganizowaną. Jestem mamą dwójki fantastycznych dzieci, a biorąc pod uwagę fakt, że są to bliźniaki , organizacja dnia i pracy jest u mnie opanowana do perfekcji. Mam w sobie również wiele cierpliwości oraz empatii w stosunku do innych ludzi.

Każdą wolną chwilę spędzam z rodziną i wykorzystuję ten czas w 100%.

Staram się zawsze wykonywać swoją pracę rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem.

Kaja P.

SPECJALISTKA WIZAŻU I STYLIZACJI RZĘS

Uśmiechnięta, skrupulatna i cierpliwa

Wiedzę z zakresu moich specjalizacji zdobyłam w szkole wizażu, szkole charakteryzacji, na kursach oraz w praktyce. Kieruje się zasadą, że makijaż stworzony został po to, by podkreślić urodę, a nie ją tworzyć.

Nie lubisz swoich asymetrycznych ust? Pozwól, że Ci z tym pomogę. Uwielbiasz za to swoje zielone oczy? Znam kilka sposobów, by wydobyć z nich jeszcze więcej piękna. Każda z nas jest inna, przez co jesteśmy wyjątkowe!

Moim priorytetem jako wizażystki czy stylistki rzęs jest zachowanie restrykcyjnych zasad higieny pracy oraz by każda klientka wychodząc czuła się pięknie, lekko i pewnie!

W życiu prywatnym najbardziej cenię sobie ludzi, którzy mnie otaczają oraz dobre kino. Moje serce skradła kuchnia śródziemnomorska, w szczególności Grecka i Włoska.

Marta S.

POMYSŁODAWCZYNI

Pomysłodawczyni salonu Balola. Kobieta aktywna i wymagająca, kochająca mama trójki dzieci. Doświadczona pierwszymi zmarszczkami, długotrwale szukająca efektywnych rozwiązań kosmetologicznych. Jej bezowocne poszukiwania dały początek idei Baloli – miejsca, w którym zespół pełnych zaangażowania i zrozumienia ekspertów dobiera optymalne metody pielęgnacji w oparciu o osobisty kontakt i konsultację z każdym klientem.

Zadowolona testerka wszystkich kosmetyków i urządzeń dostępnych w salonie :-).