Balola Sopot o nas - Kosmetolodzy , Fizjoterapeuci, Kosmetyczki

Razem
Celebrujmy piękno


EKSPERCI
W PIELĘGNACJI

O NAS

Balola powstała w odpowiedzi na potrzeby wymagających kobiet. U podstaw idei salonu leżą nasze osobiste doświadczenia i długotrwałe poszukiwania skutecznych rozwiązań kosmetologicznych dla aktywnych kobiet. Rozumiemy, że oczekujesz efektów natychmiast, nie zaś po ostatnim z serii dziesięciu zabiegów. My również. Dlatego stawiamy na urządzenia i dermoceutyki o potwierdzonej skuteczności. Najnowsza technologia stosowana w naszym gabinecie gwarantuje satysfakcję, a zaangażowanie naszego personelu dowodzi, że profesjonalizm może iść w parze z pasją do wykonywanego zawodu. Odwiedź nas i poczuj się piękna.
poznaj nasz zespół

MARTA S.- K.

KOSMETOLOG / PODOLOG

Artystyczna dusza, niepoprawna optymistka, perfekcjonistka i estetka – w BALOLI znalazłam się z potrzeby ciągłego rozwoju, szukania nowych rozwiązań w kosmetologii i medycynie estetycznej. Wychodzę z założenia, że w dzisiejszych czasach stać w miejscu to tak, jakby się cofać… A nie ma przecież lepszej inwestycji, niż inwestycja w siebie.
W swojej pracy uwielbiam moment pojawienia się uśmiechu na twarzy spowodowany efektem, kiedy ktoś poczuję się lepiej „w swojej skórze”, albo wyzbędzie się kompleksów związanych ze swoim wyglądem. Nie ma lepszego komplementu i docenienia pracy. Z wykształcenia jestem Kosmetologiem, Biotechnologiem, Podologiem i Wizażystką. Codziennie się spełniam i realizuję wykonując swoją pracę. Każdy przypadek traktuję bardzo indywidualnie i podchodzę do niego holistycznie. Skóra to lustro tego, co dzieje się w naszym organizmie, dlatego tak ważne jest, by zabiegi kosmetologiczne szyły w parze z odpowiednią pielęgnacją domową, a niekiedy nawet z opieką lekarską. Podczas zabiegu poświęcam wiele czasu na edukację, gdyż sam zabieg to nie wszystko. Żeby efekt był trwały, ważna jest współpraca z pacjentem, która jest kluczem do sukcesu. Zdecydowanie jestem pracoholiczką. Moja praca to jednocześnie moją pasją, artystycznie i plastycznie realizuję się w wizażu. Dlatego dodatkowo pracuję także przy sesjach zdjęciowych i projektach komercyjnych. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem szkoląc dla Polskiego Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.
COCO Chanel mawiała, że „nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane”.
I mimo że wśród niektórych cytat ten wzbudza dość skrajne odczucia, pozwól o siebie zadbać – odwiedź mnie w BALOLA. Możemy zacząć od rozmowy.

MARTA O.

KOSMETOLOG

Ambitna, konkretna i precyzyjna. W życiu codziennym i praktyce zawodowej zwracam uwagę w szczególności na te cechy. Kosmetologia to moja pasja odkąd pamiętam. Dziedzina, w której czuję się, jak ryba w wodzie.
Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Dzięki nim zdobyłam cenne doświadczenie poprzez pracę z uznanymi lekarzami w dziedzinach pokrewnych, takich jak dermatologia czy chirurgia plastyczna.
Nie lubię powielać prostych i nudnych schematów, zarówno prywatnie, jak i w kosmetologii. Staram się zawsze szukać innowacyjnych rozwiązań problemów, które pojawiają się w mojej pracy. Lubię eksperymentować, łączyć ze sobą rożne formy pielęgnacji gabinetowej oraz dobrej jakości kosmetyki. Uważam, że jedno uzupełnia drugie. Żaden kosmetyk nie zastąpi profesjonalnych technologii, jakie dostarcza XXI wiek. Żadna technologia nie zastąpi dobrego kosmetyku.
Nasza skóra się zmienia, więc odpowiednie rozpoznanie jej potrzeb to połowa sukcesu. Następnie liczy się strategia. W porozumieniu z moją klientką oraz w miarę istniejących możliwości zawsze dążę do idealnych rozwiązań. Angażuję się w działania zabiegowe, w wykonywaniu których znajduję sens i spełnienie zawodowe.
Uważam, że miarą jakości usług wykonywanych przez kosmetologów jest ich efektywność. Cieszę się, jeśli mogę komuś pomóc. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i daje wielką siłę.
Nasz wygląd jest naszą wizytówką. Musimy jednak pamiętać, że o piękno należy zadbać. Każda z nas jest inna, a tym samym wyjątkowa, co bardzo mnie cieszy! Uważam, że drobnymi poprawkami kosmetycznymi można wydobyć z kobiety ogromny potencjał oraz pewność siebie.
A prywatnie… nie wyobrażam sobie życia bez odrobiny zieleni i widoku białych żaglówek! Pochodzę z Mazur, więc to wszystko wyjaśnia. Lubię podróżować. Moje idealne miejsce na odpoczynek to Włochy…piękny Rzym. Podziwiam spokój mieszkających tam ludzi i to, że zawsze na wszystko mają czas. Włoska kuchnia króluje w moim domu. W modzie lubię proste cięcia i sportową elegancję. Poza tym namiętnie czytam książki. Mam kilka par okularów, z którymi nie mogę się rozstać. W wolnej chwili biegam. Uwielbiam wszystko, co słodkie i czekoladowe.

OLA Z.

FIZJOTERAPEUTKA

Od ponad dziesięciu lat z powodzeniem zajmuję się rehabilitacją i fizjoterapią, w szczególności ortopedią i traumatologią narządu ruchu. Po ukończeniu studiów na Akademii Medycznej w Gdańsku oraz Uniwersytecie Medycznym w Łodzi kształciłam się na licznych kursach zawodowych w Polsce i poza jej granicami, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Zdobyte doświadczenie realizowałam zarówno w państwowych klinikach i placówkach medycznych, jak i w prywatnych gabinetach.


Terapię prowadzę w oparciu o nowoczesne i jednocześnie skuteczne, sprawdzone metody fizjoterapeutyczne jak: falę uderzeniową, terapię manualną, techniki mięśniowo-powięziowe, kinesiology taping, terapie uroginekologiczne. Szczególną troską obejmuję kobiety w ciąży oraz okresie połogu, stosując techniki rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne by pomóc młodym mamom wrócić do pełni zdrowia po tym szczególnym okresie.


Specjalizuję się w leczeniu problemów związanych z narządami ruchu, rehabilitacją pourazową oraz profilaktyką schorzeń aparatu ruchu. Większość dolegliwości, których przyczyną jest niesprawny bądź zaburzony aparat ruchowy jest odwracalna i odpowiednią rehabilitacją można całkowicie je wyleczyć. Dzięki mojemu holistycznemu podejściu do terapii ruch staje się środkiem lecznicznym, na który reaguje cały organizm.

Rozumiem wagę odpowiednio dopasowanej terapii, dlatego też swoje działania każdorazowo dopasowuję do indywidualnych potrzeb i wymagań pacjenta. Taka forma współpracy zapewnia dobór zoptymalizowanej, kompleksowej terapii dla schorzeń każdego typu.

Serdecznie zapraszam na bezpłatne konsultacje, podczas których przeprowadzę diagnozę, a następnie wspólnie ustalimy optymalny dla Ciebie przebieg rehabilitacji.

Uwielbiam swoją pracę, od ponad 10 lat jest ona nie tylko moją pasją ale i sposobem życia. Jestem terapeutą SPA z pasji popartej rzetelną wiedzą i doświadczeniem. Jestem aktywna, z ogromnym zaangażowaniem i pokładami pozytywnej energii.
Poprzez uśmiech i ciepłe podejście daję klientom poczucie bezpieczeństwa. Z ogromnym zamiłowaniem podchodzę do fizjoterapii, odnowy biologicznej, masażu i zabiegów na ciało.
Do człowieka podchodzę holistycznie, satysfakcję przynosi mi uśmiech oraz uświadamianie ludziom ich atutów.
Prywatnie gotuję, śpiewam i żegluję

AGATA R.

RECEPCJONISTKA

Jestem osobą zawsze uśmiechniętą, pełną optymizmu, odpowiedzialną, lubiącą wyzwania oraz bardzo dobrze zorganizowaną. Jestem mamą dwójki fantastycznych dzieci, a biorąc pod uwagę fakt, że są to bliźniaki , organizacja dnia i pracy jest u mnie opanowana do perfekcji. Mam w sobie również wiele cierpliwości oraz empatii w stosunku do innych ludzi. Każdą wolną chwilę spędzam z rodziną i wykorzystuję ten czas w 100%. Staram się zawsze wykonywać swoją pracę rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem.

Kaja P.

RECEPCJONISTKA
W Baloli znalazłam się szukając miejsca, gdzie mogłabym rozwijać swoją wiedzę i zobaczyć świat kosmetologii ,,od kuchni”.
Ukończyłam szkołę wizażu, a obecnie uczęszczam do szkoły charakteryzacji, z czym wiążę swoją przyszłość, chociaż nie da się ukryć,
że Balola zaszczepia we mnie coraz więcej sympatii w kosmetologii.
Jestem osobą, która najbardziej ceni sobie ludzi, którymi się otacza, dlatego każdego kto odwiedza Balolę staram się witać uśmiechem i ciepłem, by mógł poczuć się jak w domu :)

MARTA S.

POMYSŁODAWCZYNI

Pomysłodawczyni salonu Balola. Kobieta aktywna i wymagająca, kochająca mama trójki dzieci. Doświadczona pierwszymi zmarszczkami, długotrwale szukająca efektywnych rozwiązań kosmetologicznych. Jej bezowocne poszukiwania dały początek idei Baloli – miejsca, w którym zespół pełnych zaangażowania i zrozumienia ekspertów dobiera optymalne metody pielęgnacji w oparciu o osobisty kontakt i konsultację z każdym klientem.
Zadowolona testerka wszystkich kosmetyków i urządzeń dostępnych w salonie :-).

Katarzyna S.

KATARZYNA Ś.

MANAGER DS. SPRZEDAŻY I PROMOCJI

Od kilku lat szlifuję swoje umiejętności zdobywając doświadczenie jako manager branży beauty.

Moją przygodę z kosmetologią zaczęłam pracując na recepcji. Choć nie ja jestem autorką metamorfoz naszych klientów, moment ich wyjścia z gabinetu z szerokim uśmiechem, ulgą po uporaniu się z często wieloletnimi problemami i bólem zawsze daje mi zastrzyk pozytywnej energii, którą z radością przekazuję kolejnym osobom.

Relaksuję się gotując, a zapach świeżo upieczonego ciasta nieodłącznie kojarzy się z moim domem. Wieczory spędzam z dobrą książką najchętniej czytając inspirujące biografie oraz twórczość Oriany Fallaci, która jest dla mnie wzorem kobiety z pasją i charakterem. Łączy też ona moją miłość do literatury z uwielbieniem Włoch.

Zapraszam na pyszną kawę, przyjemną rozmowę i receptę na piękno.