MASAŻE RELAKSACYJNE I TERAPEUTYCZNE – Balola Sopot

Razem
Celebrujmy pięknoMASAŻE RELAKSACYJNE I TERAPEUTYCZNE

MASAŻE RELAKSACYJNE I TERAPEUTYCZNE

Masaż relaksacyjny ciała

  • Masaż relaksacyjny ciała (60 min)
169 PLN
  • Masaż relaksacyjny ciała (90 min)
259 PLN

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż ciepłymi kamieniami poleca się przede wszystkim osobom, które mają kłopot z krążeniem krwi, ponieważ na układ krwionośny działa on pobudzająco: przyśpiesza puls, rozszerza naczynia krwionośne oraz poprawia pracę serca. Ten rodzaj masażu wykazuje też właściwości relaksacyjne, wyciszające oraz kojące, będzie zatem stanowił świetne rozwiązanie dla spiętych i zestresowanych klientów. Masaż kamieniami pozytywnie wpływa również na funkcjonowanie układu mięśniowego regenerując go, rozluźniając i korygując stan elastyczności mięśni. Co więcej dzięki temu masażowi skóra staje się bardziej jędrna, pory skóry otwierają się, krew i limfa zaczynają szybciej płynąć w naczyniach skórnych, a cellulit zmniejsza się.
  • Masaż gorącymi kamieniami (70 min)
250 PLN

FACEMODELING

Holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy jakim jest FACEMODELING PROGRAM TM to połączenie zaawansowanych technik, jak masaż transbukalny, osteoplastyka czy mioplastyka. Dzięki ich zastosowaniu podczas jednej sesji zabiegowej możemy uzyskać spektakularne efekty rehabilitacji estetycznej i osiągnąć długotrwały rezultat biologicznego odmłodzenia naszej twarzy i ciała, nawet o kilka lat. Facemodeling Program TM działa na najgłębszych strukturach tkanek i mięśni, dzięki czemu następuje ich głęboka odbudowa, odnowa i zdrowienie. Wielopłaszczyznowa multiterapia przywraca tkankom ich fizjologiczną harmonię, dzięki czemu doskonale sprawdza się w zakresie wspierania leczenia ortodontycznego, stomatologicznego i wszelkich zabiegach z pogranicza medycyny estetycznej.
  • Facemodeling
500 PLN

MASAŻ KOBIDO

Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza ''Starożytną drogę do Piękna''. Jest to jeden z najstarszych masaży na świecie. Znany jest, jako ''niechirurgiczny lifting twarzy''. Dzięki technikom Kobido można zniwelować napięcie mięśniowe, stymulować metabolizm komórkowy, oczyścić skórę z toksyn i zanieczyszczeń poprzez drenaż limfatyczny oraz zniwelować napięcie w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy. Ten godzinny masaż wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu.
  • Masaż Kobido
249 PLN
  • Taping
30 - 80 PLN
  • Masaż Kobido z tapingiem
299 PLN
  • Rytuał Kobido (masaż Kobido z terpią antyoksydacyjną)
399 PLN

Masaż twarzy

Masaż twarzy to świetna forma podstawowej pielęgnacji twarzy jak również relaksu. Podczas masażu twarzy pobudzone zostaną mięśnie, zwiększy się cyrkulacja limfy a także poprawi się ukrwienie skóry, czyli też odżywienie. Skóra nabierze blasku i odżyje na nowo.
  • Pojedynczy zabieg 25 min
80 PLN

RAZEM
MOŻEMY WIĘCEJ

Umów się na bezpłatną konsultację w naszym salonie. Nasi eksperci sprawdzą stan Twojej skóry i doradzą najskuteczniejsze zabiegi.