INNE ZABIEGI NA CIAŁO – Balola Sopot

Razem
Celebrujmy pięknoINNE ZABIEGI NA CIAŁO

INNE ZABIEGI NA CIAŁO

INNE ZABIEGI NA CIAŁO

Luksusowe odmłodzenie
260 PLN
  • Bez masażu - 60 min
Luksusowe odmłodzenie
390 PLN
  • Z masażem - 110 min
Kwiatowe otulenie - czarna orchidea
260 PLN
  • 45 min masażu wraz z peelingiem
Blue Moon
240 PLN
  • Zabieg przeznaczony również dla mężczyzn. 60 minut masażu wraz z peelingiem
Mleczna odnowa
260 PLN
  • Zabieg dla bardzo wymagającej skóry, które daje natychmiastowe uczucie nawilżenia oraz ukojenia. Bezpieczny dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. W zabieg wchodzi: peeling, maska na ciało oraz zabieg na twarz.
Złoty Eliksir
150 PLN
  • 25 minut masażu twarzy, szyi oraz dekoltu.
Oczyszczanie manualne plecy
160-220 PLN
Peeling ciała
90 PLN
C-Bomb dłonie
120 PLN
Peeling węglowy
  • To innowacyjna, nieinwazyjna metoda oczyszczenia skóry oraz jej rozświetlenia przy zastosowaniu energii lasera Q-Switch Nd:Yag. Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym obszaru zabiegowego, na który uprzednio została nałożona specjalna maska węglowa. Podczas trwania procedury cząsteczki węgla wnikają w najdrobniejsze niedoskonałości skóry, w tym rozszerzone pory i pochłaniają energię lasera. Po zabiegu można zaobserwować: - zwężenie porów - ujednolicenie kolorytu skóry - efekt "glow" rozświetlenie - zmniejszenie stanów zapalnych - stymulacja produkcji kolagenu. Zabieg jest rekomendowany dla osób zmagającymi się z różnymi niedoskonałościami skóry takich jak: trądzik, przebarwienia, zaskórniki, nadmierne wydzielanie sebum, szorstka i ziemista skóra.
Peeling węglowy - plecy
600 PLN
Peeling węglowy - dłonie
300 PLN

RAZEM
MOŻEMY WIĘCEJ

Umów się na bezpłatną konsultację w naszym salonie. Nasi eksperci sprawdzą stan Twojej skóry i doradzą najskuteczniejsze zabiegi.