Masaże i zabiegi na ciało w BALOLA w Sopocie

Razem
Celebrujmy pięknoMASAŻE I ZABIEGI NA CIAŁO

MASAŻE

MasażeMasaże – w ofercie Baloli znajdziecie Państwo bogatą ofertę masaży od głęboko relaksacyjnych po lecznicze, sportowe, a także dla Pań w ciąży. Oferujemy bezpłatne konsultacje wykonywane przez fizjoterapeutów, które do niczego nie zobowiązują. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu teoretycznemu i bogatej praktyce możecie być pewni, że znajdujecie się w pewnych i odpowiedzialnych rękach. Doświadczenie osób wykonujących masaże w Baloli przekłada się bezpośrednio na jakość wykonywanych masaży, a przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania. Oddaj się w nasze ręce i przekonaj, dlaczego warto do nas wracać. Zapraszamy do umówienia wizyty online, telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w salonie.

Masaż „Balola”

Wyjątkowy masaż specjalnie stworzony przez naszych terapeutów na potrzeby naszych Gości. Starannie wyselekcjonowane techniki relaksacyjnego masażu wraz ze złoto-bursztynowym peelingiem ciała. Ułożony w płynną i harmonijną całość doskonale wprowadza w stan głębokiego relaksu. Bazuje na ekskluzywnych olejach naturalnych, co daje skórze prawdziwy zastrzyk odżywczy. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, miękka i delikatna w dotyku.

Masaż kalifornijski

Masaż doskonale redukujący stres, przywracający równowagę. Masaż składa się z długich i płynnych ruchów, podstawą jest tu spokojny i przyjemny dotyk, który ma wzbudzać wspomnienia z dzieciństwa. Jego celem jest aspekt zarówno mentalny, jak i fizyczny. Masaż kalifornijski doskonale redukuje stres, przywraca równowagę, eliminuje fizyczne i emocjonalne blokady. Zalecany szczególnie dla osób, dla których ważne jest życie w harmonii i eliminowanie stresu naturalnymi metodami.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem głęboko relaksującym, rewitalizującym i regenerującym. Jego idea pochodzi z krajów Ameryki, gdzie okłady z gorących kamieni bazaltowych stosowano do celów leczniczych. Wzmaga przepływ pozytywnej energii, co wpływa na kreowanie uczucia równowagi. Kamienie do masażu pochodzą z czystych ekologicznie oraz aktywnych wulkanicznie rejonów świata (np. Hawaje, Bali).

Masaż stemplami ziołowymi

Masaż wykonywany przy użyciu stempli wypełnionych bukietem aromatycznych ziół i przypraw. Jego działanie, to nie tylko aromaterapia i odprężenie, ale również głęboka regeneracja skóry. Masaż ten ma na celu przewrócenie harmonii organizmu – odblokowuje przepływ energii, pozytywnie oddziałuje na krążenie krwi i limfy, wzmacnia układ odpornościowy, a także rozluźnia mięśnie i poprawia sprawność ruchową.

Masaż anti-age

Subtelny, odprężający masaż wykonywany na naturalnym serum bogatym w składniki aktywne. Daje efekt wypoczętej, jedwabiście gładkiej i odżywionej skóry. Wpływa na produkcję kolagenu, skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, miękka oraz delikatna w dotyku.

Masaż lomi-lomi

Niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Lomi lomi to masaż który przekazuje uczucie zadowolenia, ciepło, błogość. Charakterystyczne dla masażu lomi lomi jest masowanie przedramionami, wykonywanie tanecznych ruchów, pełnych gracji. Masaż harmonii i piękna.

Masaż klasyczny

Jeden z najpopularniejszych masaży ciała, przywracający mięśniom oraz stawom dobrą kondycję zdrowotną. Wykonywany jako masaż pobudzający dodaje energii, pobudza do działania.

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy łączy w sobie kilka form masażu, odpowiednio dobrany do potrzeb zdrowotnych klienta przynosi ulgę w przypadku wielu dolegliwości ciała. Najpopularniejszy to masaż leczniczy kręgosłupa, polecany szczególnie dla osób prowadzących siedzący tryb życia.

Masaż bańką chińską

Masaż oparty na chińskich zabiegach leczniczych, wspaniale wygładza i ujędrnia skórę, likwidując cellulit oraz poprawiając przepływ limfy w organizmie. Działa odprężająco, likwiduje uczucie ciężkości nóg, przynosi przyjemny efekt lekkości ciała.

Masaż sportowy

Masaż niezastąpiony w odnowie biologicznej, doskonały jako uzupełnienie treningu. Przywraca mięśniom równowagę, zapewnia szybszą regenerację, utrwala efekty treningowe. Przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu, redukuje przciążenia, redukuje zmęczenie.

Masaż przyszłej mamy

Idealny masaż dla kobiet w ciąży wykonywany na organicznym, odżywczym oleju przeciw rozstępom. Dostosowany do potrzeb przyszłej mamy jest odpoczynkiem dla kręgosłupa, poprawia odżywienie komórek, pomaga w dolegliwościach występujących w tym szczególnym stanie. Głęboki relaks i rozluźnienie mają zbawienny wpływ zarówno na matkę, jak i na dziecko, równie silnie odbierające pozytywne bodźce.

AROSHA

Nowataroshaorska metoda modelowania sylwetki, ujędrniania ciała oraz walki z cellulitem. Autorskie, ekspresowe programy Arosha oparte są na innowacyjnych formułach oraz składnikach aktywnych. Gwarantują optymalne i efektywne rezultaty w walce z niedoskonałościami skóry takimi jak cellulit, skórka pomarańczowa, zastoje wodne, utrata sprężystości. Bandaże Arosha to specjalistyczne produkty, bogate w wysoko skoncentrowane składniki aktywne. Atestowana formuła dermatologiczna. Dzięki bandażom Arosha możemy zauważyć utratę zbędnych centymetrów już po pierwszym zabiegu. Zabieg zawiera dodatkowo peeling oraz masaż ujędrniająco – antycellulitowy. Linie bandaży i kremów Arosha pozwolą w krótkim czasie osiągnąć pożądane rezultaty.

KINESIOLOGY TAPING

Kinesiology taping to uznana i stosowana na świecie metoda terapeutyczna, doskonale łącząca elementy medycyny europejskiej i dalekowschodniej. W terapii wykorzystywany jest plaster k-active o parametrach zbliżonych do właściwości ludzkiej skóry. W tapingu nie stosujemy gotowych schematów aplikacji, każdą aplikację poprzedza się badaniem, oceną rodzajów dolegliwości oraz ocenę układu mięsniowo-powiąziowego. Rozróżnia się sześć głównych technik aplikacji w zależności od sposobu naklejania taśmy.

FALA UDERZENIOWA DUOLITH STORZ

Storz Fala Uderzeniowa Balola SopotFala uderzeniowa Duolith Storz to szwajcarskie urządzenie. Z pozoru groźnie brzmiący opis to fantastyczna technologia. Fala uderzeniowa to najskuteczniejsza metoda eliminacji pomarańczowej skórki. Dzięki temu zabiegowi poprawiamy także jędrność skóry. W rękach fizjoterapeuty w naszym salonie pozwala także na przeprowadzanie zabiegów na dolegliwości takie jak halluxy czy łokieć tenisisty. Polecamy bezpłatną konsultację.

W ODPOWIEDZI
NA TWOJE POTRZEBY

Różnorodność problemów oraz stopni ich intensywność wpływa na wybór rodzaju terapii, ilość niezbędnych do wykonania zabiegów oraz jej cenę.