Promocje salon kosmetologiczny Balola Sopot

Razem
Celebrujmy piękno

Aktualne promocje


pomysł na prezent

Wybierz najlepszy prezent! Dla niej i dla niego

Rabat:
Wysyłka bonu pocztą na terenie Polski gratis ! Aby skorzystać z promocji powołaj się na tą ofertę.
Czas trwania:
21.11 - 17.12.2017
Opis:
Szukasz pomysłu na prezent ? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - bon podarunkowy. Dowolna wartość bonu - Ty decydujesz ile chcesz przeznaczyć na prezent i nie musisz wybierać na jakie usługi jest przeznaczony bon. Osoba obdarowana sama dokona wyboru. Czas na zrealizowanie bonu to aż 3 miesiące. Bogata oferta zabiegów: zabiegi fizjoterapeutyczne, pielęgnacja ciała i twarzy, zabiegi na dłonie i stopy, masaże terapeutyczne i relaksacyjne. Jeżeli nie masz czasu to pomożemy. Skontaktuj się z nami, podamy Ci szczegóły do przelewu, przygotujemy bon, a Ty go odbierzesz już gotowy lub wyślemy Ci go na wskazany adres.
zamykanie naczynek

Jesienią pozbądź się popękanych naczynek

Rabat:
20% rabatu na zamykanie naczynek
Czas trwania:
do 31.10.2017
Opis:
Promocja !!! 20% rabatu na zamykanie naczynek do końca października Warunki promocji: * można korzystać wielokrotnie do 31.10.2017 * nie przyznajemy punktów lojalnościowych za zabiegi z promocji.
wiosenna promocja w Baloli

Wiosenna promocja w Baloli !

Rabat:
30% i 20% rabatu
Czas trwania:
13-31.03.2017
Opis:
RABAT po prostu ! Zaffiro - 30% rabatu na jeden zabieg Zaffiro - 20% rabatu na serię zabiegów Taka okazja tylko do końca marca. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i upustami.
Depilacja laserowa

Laserowa depilacja z rabatem 50%

Rabat:
50% rabatu przy zakupie usługi na dwie partie ciała
Czas trwania:
1-28 luty 2017
Opis:
Laserowa depilacja z rabatem 50% i to się opłaca ! Tylko w lutym taka promocja w Baloli. Pozbądź się skutecznie owłosienia niemieckim laserem Mediostar Next płacąc mniej. Przy zakupie usługi na dwie partie ciała za tańszą zapłacisz aż 50% taniej. Dotyczy także cen na serie zabiegów. Promocja nie łączy się z innymi rabatami.
Manicure ze stylizacją żelami Manicure with gels

Manicure ze stylizacją żelami z 50% rabatem

Rabat:
50% rabat
Czas trwania:
19.01-28.02.2017
Opis:
Manicure ze stylizacją żelami - nowa usługa w Baloli. Z tej to właśnie okazji zapraszamy serdecznie do Pauliny na przedłużanie paznokci metodą żelową na szablonie lub paznokcie żelowe na naturalnej płytce z 50% rabatem do końca lutego !

Fala uderzeniowa + zabieg Arosha gratis !

Rabat:
AROSHA o wartości ponad 200 zł gratis do zabiegów Storz
Czas trwania:
6 - 31.12.2016
Opis:
Do każdego zabiegu Storz fala uderzeniowa na uda, pośladki lub brzuch dodajemy zabieg bandażami Arosha gratis ! Zabiegi falą uderzeniową poprawią kondycję Twojej skóry, ujędrnią, pomogą pozbyć się tkanki tłuszczowej, a także skutecznie zwalczą pomarańczową skórkę. *oferta nie łączy się z innymi promocjami

Rabat za meldunek – PROMOCJA LISTOPADOWA

Rabat:
Rabat 30% na dowolny zabieg
Czas trwania:
od 2 do 16 listopada meldunek, wykorzystanie rabatu do końca 2016 roku
Opis:
Aktualny regulamin promocji: https://www.facebook.com/notes/balola/melduj-się-w-baloli-czyli-rabat-za-meldunek-promocja-listopadowa/791562677652986

RAZEM
MOŻEMY WIĘCEJ

Umów się na bezpłatną konsultację w naszym salonie. Nasi eksperci sprawdzą stan Twojej skóry i doradzą najskuteczniejsze zabiegi.