EXUVIANCE – Balola Sopot

Razem
Celebrujmy pięknoEXUVIANCE

EXUVIANCE

Triple Microdermabrasion Balola Triple Microdermabrasion, pojem. 75g.

Potrójny peeling

Najnowsze odkrycie anty-aging marki Exuviance. Przełomowe, potrójne działanie poprzez unikalną mieszankę w jednym kosmetyku peelingu fizycznego, chemicznego i enzymatycznego. To intensywna kuracja złuszczająca, która zapewnia natychmiastowy efekt oczyszczenia cery.
Przekonaj się jak enzymy z papai w połączeniu z kwasem glikolowym pomagają rozpuścić zanieczyszczenia, które przyczyniają się do zatykania porów. Skóra po peelingu nabiera jedwabistej miękkości i wspaniałego blasku. Dzięki kuracji złuszczania naskórka, raz lub dwa razy w tygodniu, skóra będzie jaśniejsza, pory mniej widoczne, a przebarwienia zredukują się. Regularne stosowanie pomaga zwiększyć wydajność stosowania innych produktów kosmetycznych.

Peeling nie zawiera kulek z tworzywa sztucznego z polietylenu, które mogą być szkodliwe dla środowiska.

Stosowanie: Raz lub dwa razy w tygodniu nałożyć cienką równomierną warstwę na czystą mokrą skórę, delikatnie masować okrężnymi ruchami przez 30 sekund, unikając okolic oczu. Nie szorować. Pozostawić na okres do 2 minut (do 1 minuty dla skóry wrażliwej). Dokładnie spłukać ciepłą wodą i delikatnie osuszyć.

Rodzaj skóry: wszystkie

260 pln

W ODPOWIEDZI
NA TWOJE POTRZEBY

Różnorodność problemów oraz stopni ich intensywność wpływa na wybór rodzaju terapii, ilość niezbędnych do wykonania zabiegów oraz jej cenę.